PSYCHOCONTROL = Psychotherapy & Out of Control Recs. DIY cooperation since 2007

Vinyl 10'' / 12'' - vinyl 12''

DAVOVA PSYCHOZA Kríza Vedomia - 12 LP (PAPAGAJUV HLASATEL) 

Cena: 
Dostupné množství skladem:  1

Množství: 

Peklo zamrzlo! Poprvé vychází na vinylu vychází Svet žaluje  a Nakŕmte prežratých.

Kultovní nahrávka Svet žaluje z roku 1993 vychází s původními songy, tedy včetně raritní písničky Chcem ísť von, která se na žádné pozdější edici neobjevila. Kapela oproti předchozí Klusácké Antropofobii výrazně přitvrdila. Nekompromisní texty o lidských právech, ekologii nebo válkách, v kombinaci s mnohem tvrdším devadesátkovým punkhardcore soundem zní jako jiná kapela. Změnila se doba, ovšem sestava kapely zůstala beze změny.

 Svet žaluje je jedna z nejlepších a rozhodně nejzásadnějších slovenských punkových desek. Právě tahle deska udělala ze spousty veselých 77 punkerů crustery!

 Nahrávku pro vinyl kompletně zremasteroval Jack Control!

Nakŕmte prežratých – poslední album Davové Psychózy před odchodem zpěváka do Austrálie. Trochu složitější hudební postupy dokazují, že členové Davovky jsou kromě jiného i skvělí muzikanti. Tehdejší sestavu doplnili Hulo a Cibi z Testimony, takže teorie o vyměknutí nejsou na místě. Album nicméně potřebuje trochu víc poslechů aby se zarylo pod kůži ale o jeho kvalitách svědčí nejlépe to, že velká část písniček z alba patří k oblíbeným koncertním stálicím.

Obě alba vychází na PHR Records v  limitovaných edicích na barevných vinylech!!

« zpět